Windows 10’dan Sızan resimler Edge Tarayıcısı Hakkında İpuçları Veriyor.

  • Haberin Tarihi: 18/05/2015
  • Bu haber 1282 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Windows 10’dan Sızan resimler Edge Tarayıcısı Hakkında İpuçları Veriyor.

Microsoft’un, Windows 10’daki yeni tarayıcısının sitelerdeki şifrelerinizi kaydedebilmesi gerekiyor çünkü yeni tarayıcı üçüncü parti şifre eklentileri ile uyumlu olmayacak.

Windows 10’un Edge tarayıcısının test versiyonundan sızan resimlerden anladığımız kadarıyla, tarayıcı gelişmeler kaydediyor.

Çinli internet sitesi ITHome tarafından sızdırılan enran görüntüleri, başta Microsoft‘un Edge tarayıcısına dair yeni birkaç özellik olmak üzere Windows 10 hakkında yeni bilgiler veriyor. ITHome tarafından belirtilen “build” numarası 10123 iken, daha önceki versiyonlarda ve Windows 10 Teknik İnceleme’den gördüğümüz kadarıyla 10074’tü. Bu da birkaç versiyon ilerleme kaydettiklerini gösteriyor.

Microsoft, Windows 10’un resmi olarak bu yaz karşımıza çıkacağı sözünü vermişti. Yanlışlıkla yapılan bir yorumda “Advanced Micro Devices” CEO’su Lisa Su, Windows 10’un Temmuz sonunda çıkacağını söyledi. Eğer bu yorum doğru ise, Microsoft‘un işletim sistemini finalize etmek için pek vakti kalmadı demektir. Sızdırılan son ekran görüntülerine bakarak, Windows 10’un geliştirilmek ve son halini kazanması amacıyla bir çok değişikliğe uğradığı görülüyor. Microsoft, Windows 8 ile başarı sağlayamamış ve güncellemeler ile 8.1 işletim sistemine geçişini sağlamıştı. Bu yüzden şirketin ikinci bir hata şansı bulunmadığından, son güne kadar ürünü geliştireceği ve değiştireceğini düşünüyoruz.

 

Bir Yorum Yazın

Sonraki Haber