Windows 10 Hakkında Bilmedikleriniz !

  • Haberin Tarihi: 11/04/2015
  • Bu haber 1462 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Windows 10 Hakkında Bilmedikleriniz !

Kendinize göre dizayn edebileceğiniz başlat menüsü ile Windows 10 sizler için geliyor…

Windows önümüzde ki günlerde piyasaya çıkarmayı planladığı Windows 10’un diğerlerinden farklı özelliklerini tanıttı.Windows 7, 8, 8.1 ve ilk yıla özel Windows Phone 8.1′ e ücretsiz Windows 10 yükseltme hizmeti vereceklerinin haberini veriyor !

Hatta niteliklere uygun bir Windows cihazı olanların Windows 10 yükseltildiğinde herhangi bir ücret almaksızın, cihazın desteklenen kullanım ömrü boyunca güncel ve daha güvenli hale gelmesine buna ek yeni özellikler eklemeye devam ettiklerini bildiriyor.

Arayüzü genel olarak Windows 8 ve Windows 8.1′ e benzeyen Windows 10′ nun diğerlerinden ayıran temel niteliklere gelecek olursak ;

 

10-2

Yapması kolay, gerçekleştirmesi hızlı

Windows 10, tüm bildirimlerinizin ve temel ayarlarınızın bulunduğu erişimi kolay bir ekran olan İşlem Merkezi gibi harika özelliklerle, anında işlem için çoklu görev uzmanı olmanızı sağlayan yeni yöntemler sunar.

 10-3

Web’e hükmedin

Project Spartan daha iyi bir web deneyimi sunmak için tasarlanan yepyeni bir tarayıcıdır. Bilgisayarınızdan doğrudan web sayfalarına yazabilir, makaleleri dikkatiniz dağılmadan okuyabilir ve sık kullanılanlarınızı daha sonra çevrimdışı okumak için kaydedebilirsiniz.

 10-4

Oyun deneyiminizi daha ileri götürün

Windows’daki Xbox ile, oyunlarınız ve arkadaşlarınızla oynayın ve bağlanın. Dilediğiniz yerde.

 10-5

Office de dahil, Evrensel Uygulamalar

Windows 10’daki Mağaza, Office’in yeni bir sürümünün yanı sıra oyunlar, müzikler ve videolar da dahil yüz binlerce uygulama için tek adrestir.

The following two tabs change content below.

Alper Koska

Yazılım Geliştirici - Yazar
Bilgisayar ve Teknoloji ile 2003 ün sonlarında ilgilenmeye başladım.Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümünden mezun olduktan sonra elektronik yazılım merakımdan dolayı Elektronik Teknolojisi bölümünü de bitirdim.Uzmanlık alanım olan C# ASP.NET, VB ASP, MYSQL,MSSQL,SQL DİLİ ve orta düzeyde PHP bilgisine sahibim.Hala teknoloji, web tasarım ve yazılım konusunda kendimi geliştirmek ile meşgulüm.

Bir Yorum Yazın

Sonraki Haber