“Supergirl” Başrolde Glee’nin Yıldızı ile TV’ye Merhaba Diyor!

  • Haberin Tarihi: 11/05/2015
  • Bu haber 1738 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
“Supergirl” Başrolde Glee’nin Yıldızı ile TV’ye Merhaba Diyor!

İzlediğiniz onlarca müthiş diziye bir yenisi daha ekleniyor! CBS, yeni başlayacak olan “Supergirl” dizisinin 2015-2016 yayın hakkını aldı. Dizide Glee’nin yıldızı Melissa Benoist, Kara Zor-El karakterini (Supergirl) oynayacak.

Dizinin yapımcısı ise Arrow ve Flash’ın yapımcısı olan Greg Berlanti’nin yanısıra yine Flash’tan Sarah Schechter ve Chuck dizisinden Ali Adler olacak. Dizinin Pilot bölümünün senaryosunu ise yine Arrow ve Flash dizilerinden hatırladığımız Andrew Kreisberg’le birlikte Berlanti ve Adler yazdı.

Supergirl’in Pilot bölümünü ise yine Arrow, The Flash ve Smallville yapımlarında çalışmış olan Glen Winter yönetti.

Pilot bölümünde, Superman’in kuzeni Kara Zor-El’in Krypton’dan kaçıp Dünya’ya gelmesi, süper güçlerini insanlara yardım etmek ve suçlularla savaşmak adına kullanması gibi konuları göreceğiz.

Supergirl fanları dizinin kadrosu konusunda oldukça heyecanlı. Kadrodaki en ilgi çekici isim hiç şüphesiz 1984 yapımı “Supergirl” filminden Helen Slater ve “Lois and Clark:The New Adventures of Superman”den Dean Cain.

Dizinin oyuncu kadrosundaki diğer isimler ise, “Ally McBeal”den Cat Grant rolüyle dizide olacak olan Calista Flockhart, “Nashville” dizisinden Alura Zor-El rolüyle Laura Benanti, “Grey’s Anatomy”den Alexandra “Alex” Danvers rolü ile Chyler Leigh ve “Selfie”den Hank Henshaw rolü ile David Harewood olacak.

Dizinin Pilot bölümünde karşımızda sürpriz konuk isimler de olacak. Bu isimler ise “Mentalist” dizisinden hatırladığımız “Owain Yeoman” Vartox rolü, “Warehouse 13″ten Faran Tahir The Commander rolü ve “Smash”ten Jeremy Jordan, Winslow “Winn” Schott rolü ile karşımızda olacak.

Her ne kadar “Supergirl” yayın hayatına CBS’de başlayacak olsa da Berlanti, Supergirl’in “The Flash” ve “Arrow” ile aynı DC evreninde yaşadığını hatırlattı. Bu da CW kanalında yayınlanan “The Flash” ve “Arrow” ile bağlantılı bölümler izleyeceğimiz anlamına geliyor. Sabırsızlıkla bekliyoruz!

Bir Yorum Yazın

Sonraki Haber