Suicide Squad İlk Resmi Fragman Yayınlandı

  • Haberin Tarihi: 26/01/2016
  • Bu haber 5761 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Suicide Squad İlk Resmi Fragman Yayınlandı

 Batman V Superman filmini merakla bekliyoruz ancak hemen ardından gelecek olan serinin en önemli filmlerinden birisi olacak olan Suicide Squad filmini de en az Batman V Superman kadar bekleyenlerden olduğumu belirtmek istiyorum. Her ne kadar genelde iyi kahramanların filmi çekiliyor olsa da bu film kötü kahramanların filmi olacak!

Filmde DC Comics`in bir çok çizgi romanında gördüğümüz ünlü karakterler yer alıyor.

 

Bu karakterlerin başında gelecek isimlerden benim gözümde en önemlisi daha önce Christopher Nolan`ın çekmiş olduğu Batman Trilogy serisinden The Dark Knight filminde çok sevmiş olduğumuz Jared Leto`nun canlandıracağı Joker karakterini merak ediyorum, karakter olarak Heath Ledger`ın canlandırdığından her ne kadar daha farklı bir Joker karakteri karşımıza çıkacak olsa da daha önceki oyunculuktan ve efsane filmden dolayı beklentiler oldukça yüksek olacak gibi görünüyor.

Hemen ardından çizgi roman ve oyunlarda da sık sık gördüğümüz bir isim geliyor. The Wolf of Wall Street filminde büyük ilgi görmüş olan Margot Robbie karşımıza Harley Quinn karakterini canlandırmak üzere çıkıyor, ve fragmanda da göründüğü kadarıyla bu işi oldukça iyi yapıyor!

Yıllardır oyunculuğunu kanıtlamış ve hep iyi filmlerde karşımıza çıkan Will Smith ise karşımıza DeadShot olarak geliyor.

Unutmadan son olarak Enchantress ve Killer Croc karakterlerinin oldukça iyi göründüğünü de belirtmek istiyoruz.

Fragmanda Ben Affleck`in canlandırdığı Bruce Wayne / Batman karakteri hiç görünmüyor olsa da bunun başlıca sebebi muhtemelen kötü karakterlerimize olan ilginin daha da yüksek olmasını istemeleriyle ilgili bir durum.

Ülkemizde 12 Ağustos 2016 tarihinde vizyona girecek olan Suicide Squad filmini merakla bekliyor olacağız.

Bir Yorum Yazın

Sonraki Haber