Scarlett Johansson Black Widow Filmi İhtimali Hakkında Açıklama Yaptı

  • Haberin Tarihi: 14/10/2016
  • Bu haber 1644 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Scarlett Johansson Black Widow Filmi İhtimali Hakkında Açıklama Yaptı

İlk olarak Marvel`in 2008 yapımı filmi olan İron Man`de ortaya çıkan Black Widow karakteri şimdiye dek tam 5 farklı Marvel filminde yer aldı. Her ne kadar kendisine özel bir film çekilmese de en az filmi çekilen karakterler kadar seyirci önünde bulundu.

Durum böyle olunca Black Widow hayranları uzun zamandır bir solo film bekliyordu, ancak Marvel tarafından bununla ilgili herhangi bir açıklama hiç gelmedi. Bununla ilgili fikirleri en sonunda Scarlett Johansson açıkladı.

“Doğru koşullar sağlandığında bunun olmasını bende isterim. Bence onun hikayesinde işlenebilecek bir çok konu var, orijin hikayesi çok zengin ve gidebileceğimiz pek çok yer var. Rusya’ya gidip Widow programını anlatabiliriz, aslında kim olduğunu, nereden geldiğini ve ne olduğunu keşfedebiliriz.”

“Olası bir Black Widow filminin ‘geçmiş’ hikayesi olma ihtimali var. Önceden anlatabilecek birden fazla konu var tabi başka bir şey de olabilir. Avengers nereye kayboluyor? Yeraltına iniyorlar, peki sonra ne ne oluyor? Her şey dağıldıktan sonra neler oluyor? Gidebileceğimiz bir sürü yön var. Bence kendine ait farklı bir havası olurdu. Diğer kahramanların solo filmlerinden çok daha farklı bir film olurdu. Eğer hayranlar bunu yeterince çok isterse, belki gerçek olabilir” dedi Scarlett Johansson.

Bir Yorum Yazın

Sonraki Haber