Sabırsız Hayran “Black Widow”a Jenerik Hazırladı!

  • Haberin Tarihi: 17/05/2015
  • Bu haber 1186 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Sabırsız Hayran “Black Widow”a Jenerik Hazırladı!

Marvel başroldeki kadın oyuncusuyla ekranlara gelecek olan yeni yapımını geciktirince bir hayranı boş durmayıp jeneriğini hazırladı.

Çoğu diğer Avengers karakterinin kendi dizisi olsa da, görünen o ki Marvel yakın zamanda “Black Widow”u çıkarmayı düşünmüyor. Ancak olur da fikirlerini değiştirirlerse diye bir hayranı, jeneriği hazırlayarak yapımcılara bir yardım eli uzatmış gibi görünüyor.

Sinema-televizyon öğrencisi Christopher Haley, Adobe After Effects dersi için bir final projesi hazırlaması gerekince bunu fırsat bildi ve James Bond filminden silüetler, Portishead’den seçtiği bir soundtrack ve oyuncu kadrosunu da içeren (elbette Scarlett Johansson’un Black Widow olduğu) bir jenerik hazırladı. Haley Rosamund Pike’ı (Gone Girl, Jack Reacher, Wrath of the Titans) ise kötü karakter olarak seçti. Haley hikayesinin konseptini şöyle açıklıyor:

“Black Widow’un kötü adamının… Black Widow olması gerektiğini düşündüm. Belova kendisinin daha iyi bir Black Widow olacağını düşünüyor ve bir yerde de haklı aslında. Belova’nın tarafında aynı zamanda Natasha’nın eski aşkı ve gerçek bir süper asker olan Alexi Shostakov-the Red Guardian, bulunuyor.”

Ne entrika ama! Bilet parasını kime veriyoruz?

Dizinin kadrosu ayrıca Agents of S.H.I.E.L.D.’dan Clark Gregg ve Ming-Na Wen’de bulunuyor.

Video sizlerle :)

Anahtar Kelime: , ,

Bir Yorum Yazın

Sonraki Haber