“Rockcrawler X99″la Tanışmaya Ne Dersiniz !

  • Haberin Tarihi: 13/06/2015
  • Bu haber 4031 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
“Rockcrawler X99″la Tanışmaya Ne Dersiniz !

Asus`un Tayvan Computex Taipei 2015 fuarında yer alan bu kamyon her ne kadar bir oyuncak gibi görünse de aslında bir canavar !

Corsair firmasının özel tasarım kamyon kasasıyla şekil alan ve Asus`un TUF Sabertooth X99 anakart ve Nvidia GeForce Titan Black ile güçlendirilmiş bir performans canavarı.

Gerek tasarımıyla gerek şıklığı ile bu bilgisayar aşık olunacak cinsten.

TUF Sabertooth X99 anakart

TUF Sabertooth X99 anakart ile bizleri neler bekliyor ?

ASUS‘un patent beklemekte olan yeni soket tasarımı, yeni 8 çekirdekli işlemci ve DDR4 belleklerin hız aşırtma performansını doruk noktasına çıkarmak için sizlerle. Yeni işlemci tasarımı için özel olarak geliştirilen ekstra pinler sayesinde ASUS, en iyi bant genişliği için işlemci, önbellek ve bellek frekanslarını maksimuma çıkararak kararlı bir voltaj düzeyi ile işlemci işlevlerinde en üstün performansın elde etmenizi sağlıyor.

Sıkı bir askeri tarzda kapak olması dışında TUF Thermal Armor, hızlı soğutma için hava akışını arttıran bir fan barındırıyor ve bu sayede 10 dereceye kadar ısıda düşüş sağlayabiliyor.

mb-cooling

ASUS TUF mühendisleri, sıcaklık takibini ve fan kontrollerini olağanüstü hassasiyetle gerçekleştiren yepyeni bir mikroçip tasarladılar.

Uzun zamandır önceki modellerinde de dayanıklılığı ve sağlamlığı ile ön plana çıkan TUF anakartlar X99 mimarisiyle bu sefer daha can alıcı olacak gibi görünüyor.

Ürünle ilgili detaylı bilgi almak için Sabertooth X99 sayfasını ziyaret edebilirsiniz

 

 

Bir Yorum Yazın

Sonraki Haber