One Plus 2 için Tarih Belli Oldu

  • Haberin Tarihi: 27/06/2015
  • Bu haber 2660 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
One Plus 2 için Tarih Belli Oldu

One Plus One ile kendini piyasaya kabullendiren ve ilgi de gören One Plus firması ilk telefonu ile dikkatleri üzerine çekmiş, satışları ile akıllı telefon sektöründe ciddi yer edinmişti.

One Plus One CyanogenMod  ile gelen ilk telefon olma özelliğine sahip ve Android 4.4.2 Kitkat’ın bir sürümü ile çalışıyordu. Çinli firma OnePlus One’ın içerisine birçok etkileyici bileşen sıkıştırmayı başarmış. Genel özellikleri  2.5GHz dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemciye, Adreno 330 GPU ve 3GB RAM’e sahip cihaz, Full HD ekranla ve 13 megapiksellik bir kamerayla karşımıza çıkmıştı. Fiyat olarak 299 $ satış fiyatı ilede tercih edilenler arasında oldu.

Kendine özgü tasarımı, kasa özellikleri ve  gerek donanımsal gerek yazılımsal birçok nitelik bulunan telefon bu denli beğenilmesi tabiki One Plus 2 için beklentinin artışına sebep oldu. Çok merak edilen ve beklenen One Plus için tasarımında ve kasasındaki değişiklikler, işlemcisinden tutun hafıza alanına ve kamerasındaki  değişikler merak konusu haline geldi.

27 Temmuz da tanıtımı yapılacak !

One Plus firması tarafından yayınlanan etkinlik davetiyesindeki görsel tasarım ve incelikler,  bu denli bir çalışma gelecek olan telefon için beklentileri üst seviyelere çıkardı. Şu ana kadar yapılan birçok habere rağmen hala net bir donanımsal bilgi ve fiziksel görüntü mevcut değil ama bu kadar üstünde durulan bu model Android ailesine büyük sürprizlerle geliyor.

The following two tabs change content below.

Alper Koska

Yazılım Geliştirici - Yazar
Bilgisayar ve Teknoloji ile 2003 ün sonlarında ilgilenmeye başladım.Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümünden mezun olduktan sonra elektronik yazılım merakımdan dolayı Elektronik Teknolojisi bölümünü de bitirdim.Uzmanlık alanım olan C# ASP.NET, VB ASP, MYSQL,MSSQL,SQL DİLİ ve orta düzeyde PHP bilgisine sahibim.Hala teknoloji, web tasarım ve yazılım konusunda kendimi geliştirmek ile meşgulüm.

Bir Yorum Yazın

Sonraki Haber