Notebook Tamir Servisleri

  • Haberin Tarihi: 08/02/2016
  • Bu haber 4351 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Notebook Tamir Servisleri

Son dönemlerde oyuncular dışında kitlenin büyük çoğunluğu masaüstü bilgisayar yerine dizüstü bilgisayarı tercih ediyor, bu alanda oluşan sorunlarda yada parça değişimlerle ilgili çok soru geldiği için kısaca bir açıklama yapmak istedik. Genel olarak istisnalar hariç dizüstü bilgisayarlarda GPU gibi bileşenleri değiştirmek mümkün olmayabiliyor, müdahale edebileceğiniz kısımlar genelde RAM, HDD yada işlemci oluyor. Tabi bunun dışında olası bir ekran arızasında servise verebiliyorsunuz. Hal böyleyken bizlerde size beğendiğimiz bir servis önerisinde bulunmak istedik.

Eğer cihazınızın garantisi bittiyse ve servis bakmayacak konuma geldiyse maalesef dışarıdan bir teknik servis aramak zorunda kalıyorsunuz, bu teknik servisler kimi zaman kazancını arttırmak amacıyla olmayan bir sorunu bile var gibi gösterip parça değişecek gibi bahanelerle ciddi maliyetlerle karşınıza çıkabiliyorlar. Eğer cihaza hiç bir şey yapmasalar bile arıza tespit ücreti için  10 ile 20 TL arasında bir ücret talep ediyorlar.

Bu yüzden size bir firma önerisinde bulunmak istiyoruz. İstanbul Mecidiyeköy`de bulunan ve Notebook servis işleriyle uğraşan İxir Notebook firmasını önerme sebebimiz en başta firmayı bizimde beğenmemiz oldu. Firma Türkiye`nin neresinden olursa olsun ücretsiz kargo ile cihazınızı gönderebiliyorsunuz ve cihaz gittiğinde ücretsiz olarak arıza tespiti yapılıyor, çıkarılan tutarı yada işi beğenmezseniz hiç bir ücret ödemeden cihazınızı geri kargo ile sizlere yolluyorlar. Tüm bunların yanında 24 saat telefon desteğinin de olması bir çok firmanın yapmadığı bir işlem.

Sizde bir dizüstü bilgisayar sahibiyseniz ve laptop tamiri yada notebook tamiri için nereyi tercih edeceğinizi bilemiyorsanız bu firmayı sizlere önerebiliriz.

Bir Yorum Yazın