MSI “PARA İADESİ” kampanyası !

  • Haberin Tarihi: 16/02/2015
  • Bu haber 2010 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
MSI “PARA İADESİ” kampanyası !

MSI “PARA İADESİ” kampanyası

MSI, 13 Şubat-13 Mart tarihleri arasında Anakart ve Ekran kartını tek bir faturada alanlara seçili modellerde 150 TL’ye VARAN PARA İADESİ YAPIYOR.

MSI yurtdışında uygulanan bir uygulamayı ülkemizde uygulamaya başlıyor. MSI anakart ve Ekran kartı alanlar ürünlerin modeline göre para iadesi MSI tarafından hesaplarına yapılacak.

MSI, hem anakartını hem de ekran kartını MSI marka tercih edenlere belirli modellerde para iadesi yapacağını açıkladı. Para iadesi için MSI anakart ve ekran kartının 13 Şubat – 13 Mart tarihleri arasında tek bir faturada satın alınması gerekiyor. Kampanyadan yararlanılabilecek modeller arasında MSI’ın tüm X99 anakartları, MSI Z97 GAMING serisi, Z97S SLI Krait Edition ve bazı H97 modelleri yer alıyor. MSI’ın popüler GTX 900 serisi ekran kartları ve yüksek performanslı MSI R9 290, R9 280 ve R9 270X ekran kartları da kampanyaya dahil. Kullanıcılar her iki ürünü de kampanyalı modeller arasından seçerse toplamda 150 TL’ye varan para iadesinden yararlanabilecekler.

2015 yılında yüksek performanslı yeni bir PC satın almak isteyenleri hedefleyen kampanya, Türkiye dahil Avrupa genelinde 20 ülkede geçerli.

image003
Kampanyanın geçerli olduğu modeller ve para iadesi prosedürü hakkında detaylı bilgi cashback.msi.com<http://cashback.msi.com> adresinde bulunabilir.

 

KISACA ;

Kampanyadan yararlanabilmek için anakart ve ekran kartının bir arada alınması gerekiyor

 Sadece MSI ekran kartı ya da sadece MSI Anakart alan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.

Yazar – Yiğit Emir Ahi

facebook

The following two tabs change content below.

View Yigit's Full Profile

Fırsatını buldukça güncel gelişmeleri takip etmeye çalışan, Araştırmayı seven ve yeniliklere açık olan biriyim. Teknoloji ile birlikte doğru orantılı olarak gelişim gösteren bir insanım. Teknoloji Dünyasının yeni kanlarından olan teknoajans.net de yazar olarak görev almaktan gurur duymaktayım. Aynı zamanda Türkiye'nin en büyük Teknoloji Hiperstore 'u olan Vatan Bilgisayar San. ve Tic. A.Ş.' de görev almaktayım.

Bir Yorum Yazın

Sonraki Haber