Microsoft’un Yeni Taşınabilir Güç Bankaları Karşınızda!

  • Haberin Tarihi: 21/06/2015
  • Bu haber 2168 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Microsoft’un Yeni Taşınabilir Güç Bankaları Karşınızda!

Asus firmasının ZenPower taşınabilir güç depolama aygıtından sonra Microsoft atağa geçti.

Üç farklı türde karşımıza çıkan güç bankaları, 5200mAh, 9000mAh ve 12000mAh seçenekleri ile yaz aylarını nerede geçirirseniz geçirin elektronik cihazlarınızın şarjını eksik etmiyor!

Balığa ya da hafta sonunuzu geçireceğiniz bir rock festivaline mi gitmeyi planlıyorsunuz? Tatilinizi sahilde ya da kamp yaparak geçirmeyi mi planlıyorsunuz? Çevrenizde bir priz ya da güç kaynağı bulamasanız bile, elektronik cihazlarınızı şarj etmeniz artık Microsoft‘un sunduğu 3 farklı taşınabilir güç bankaları ile mümkün.

Bu güç bankalarının en çok göze çarpanı ise, diğerlerine göre daha küçük ve taşınması daha kolay olan 5200mAh versiyonu. İnce tasarımı ve cebe kolayca sığan şekli ile kolayca cebinize ya da çantanıza koyabilir, gittiğiniz herhangi bir yere güç bankanızı götürebilirsiniz.

Plajda veya işte geçirdiğiniz uzun bir günün ardından muhtemelen Lumia’nızın şarjı 1 saat bile Minecraft: Pocket Edition oynatmayacaktır. Ancak trende, metroda, otobüste giderken cihazınızı güç bankasına takarak hızlıca şarj edebilir, oyununuza devam edebilirsiniz!

Portable-Dual-Charger-DC-33-LED1

 

Daha çok güce ihtiyacı olanlar, birden fazla cihazı olanlar veya dışarıda daha uzun süre kalmayı planlayanlar için ise, 9000mAh ve 12000mAh’lik güç bankaları daha uygun olacaktır.

Bu iki cihaz her ne kadar kapasite ve alan olarak daha büyük olsalar da, çantanızda, torpido gözünüzde ya da siz sucuk ekmeğinizi pişirirken çadırınızda durabilirler.

Diğer güzel bir özellik ise, cihazlarda bir değil iki tane USB girişi bulunması, ki bu da birden fazla cihazı aynı anda şarj etmemize olanak sağlıyor. Örneğin Lumia 640’ınızın şarjını fulleyebilir ve Surface 3’ünüzde film izlemeye, fotoğraflarınıza bakmaya devam edebilirsiniz. Şarj düzeyleri azaldığında ise cihazlarınızı tekrar aynı anda şarja takabilirsiniz.

Daha da fazlası Lumia ve Surface’ı şarj ettikten sonra eğer bir daha ihtiyacınız olursa, güç bankanızda cihazlarınızı tekrar şarj edebilecek kadar enerji kalacaktır.

Yeni Microsoft taşınabilir güç bankaları gelecek birkaç hafta içinde dünya çapındaki tüm mağazalarda bulunacak olup, fiyatları tahminen 35, 45 ve 55$ dolar olacak.

Bir Yorum Yazın

Sonraki Haber