Microsoft Office 2016 Geliyor

  • Haberin Tarihi: 04/12/2015
  • Bu haber 3134 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Microsoft Office 2016 Geliyor

Microsoft, geçen ay, Kasım’da kullanıcılara sunulmaya başlanacağını söylediği Windows Office 2016 Client uygulamalarının bir grup yeni özelliğiyle caka sattı. Bunlar ilk olarak yeni çıkan Office Insider programının bir parçası olan fonksiyonları test etmek isteyenlere öncelik verilecek. Geçen ay, Microsoft Windows’daki Office 2016 müşteri uygulamaları bir takım yeni özelliklerini açıklamıştı ve bu özelliklerin Kasım ayında kullanıcılara sunulacağını açıklamıştı.

Bu pek de söylendiği gibi gerçekleşmedi. Güncellemenin öngörülemeyen gecikmeleri yüzünden Office Insider programı şimdilik üyelerin kullanımına açık olacak ve bu üyeler PowerPoint 2016’nın Morph transition’ı dahil olmak üzere yeni özelliklerden yararlanabilecek ve OneNote 2016’ya online videolar koyabilecekler. Office 365 Current Branch organizasyonlarından First Release’e kayıtlı firma kullanıcıları da Perşembe günü güncellemeleri almaya başlayacak.

Office Insider olmayan kişilere güncellemelerin gelmesinin ne kadar zaman alacağı belli olmasa da, geçen ay, Microsoft Office 365’in Current Branch müşterilerine ve firmalara güncellemeleri yollamadan önce feedback almak için bir kaç hafta beklemelerinin olası olduğunu söyledi. Yeni özellikleri denemek isteyen müşteriler ve üniversite kullanıcıları Office Insider programına buradan kaydolabilirler. Bunu yapmak Perşembe günü gerçekleşecek güncellemeye ön bir erişim sağlamıyor, ama özellikler gelecek ön gösterimleri Microsoft gelecek günlerde yayınlamayı planlıyor. Programa dahil olan kişiler eğer bir problemle karşılaşırlarsa Microsoft’tan teknik destek alabilecek.

Anahtar Kelime: , ,

Bir Yorum Yazın

Sonraki Haber