Knight Online Steam`e Geldi!

  • Haberin Tarihi: 27/01/2016
  • Bu haber 6489 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Knight Online Steam`e Geldi!

Çok eski ama bir o kadarda efsane bir oyun olan Knight Online onuncu yılından sonra Steam platformuna ayak bastı…

Knight Online oyuncuları bilir, hanginiz bu oyunun çok popüler oyunu olduğunda bu oyun için okullara gitmeyip internet kafelerde zamanını hayatını öldürmedi ki? Kafe kapanış saatinde kafeyi üstüne kapattırıp sabahlara kadar Knight Online oynayan oyuncular… Evet bunların tamamı gerçekten bir nesilin hayatında yaşamış olduğu hikayeler.

Dün gece, yani 25.01.2016’yı 26.01.2016 bağlayan gecede Knight Online Steam‘ plaftormuna bağımsız olarak SteamKo ismiyle giriş yaptı. Çok yoğun miktarda talep almış olan oyunda çeşitli sunucu ve bug problemleri oluştu, firma Steam üzerinde defalarca olumsuz yorum aldı ve almaya devam ediyor.

Samimi olmak gerekirse gerçekten tam anlamıyla bir nesilin hayatını bitiren bununla da beraber gerek ticaret gerek güven anlamında insanlara bir şeyler öğreten yeri geldiğinde kavga edilen yeri geldiğinde güldüren ancak başlayacak olana hiç tavsiye edilmeyecek bir oyundur Knight Online. Bunu açıklamak zordur aslında, bugün sorsanız eski oyunculara iyi ki oynamışım diyende çok olacaktır, bu oyun okul hayatımı bitirdi diyende olacaktır. Aslında bakarsanız genel olarak o anıları gözünde canlanıp vay be ne günlerdi diyecek eski oyuncu sayısı çok daha fazladır, her ne kadar insan hayatında maddi manevi zararlarla yer bulmuş olsa da yaşanılan olaylar yıllar sonra bile insanın aklına geldiğinde yüzünde bir tebessüme dönüşebiliyor.

Her ne kadar Free2Play olarak tanıtılıyor olsa da son yıllarda Pay2Win bir oyuna dönüşmüş olan Knight Online ilginç bir şekilde yılların ardından hala oynanmaya devam ediyor ve bir süre daha devam edecek gibi görünüyor.

Anahtar Kelime: , , , ,

Bir Yorum Yazın

Sonraki Haber