İstanbul Autoshow 2015 Başladı

  • Haberin Tarihi: 27/05/2015
  • Bu haber 1220 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
İstanbul Autoshow 2015 Başladı

Dünyanın En Yenileri İstanbul Autoshow 2015 ‘ te sergileniyor

Otomobil tutkunlarının büyük bir heyecanla beklediği İstanbul Autoshow 2015 başlamış olup ziyaretçilerini beklemektedir. Hemen her yaşta birçoğumuzun hayali olan araçlar Tüyap Kongre Fuar Alanında sergilenmeye başladı. Birçok marka ve modelin sergilendiği Autoshow, normalde iki yılda bir yapılmakta olup geçen sene ertelenmesi otomobil tutkunlarının bu yıl ki Autoshow’a yoğun ilgi duyacağı düşünülmektedir.

Bu Autoshow’da dünya üzerinde yeni çıkan 60 model ilk defa burada tanıtılacak. Devlet erkanından ve birçok global firmadan katılımcıların bir araya gelerek açılışını yaptıkları Autoshow 2015 için Türkiye’ ye hem içeriden hem dışarıdan gelecek ziyaretçi ve firmaların ülkemize otomobil sektörü sahasında oldukça fazla katkı sunacak.

İstanbul Autoshow 2015’in ana sponsorluğunu Shell,  hizmet sponsorluğunu Generali Sigorta ve ulaşım sponsorluğunu Continental, etkinlik sponsorluğunu Çelik Motor Filo, medya sponsorluğunu ise Doğan Burda Dergi Yayıncılık üstleniyor.

Autoshow 2015 haftaiçi 12:00-21:00 haftasonu ise 11:00-21:00 saatleri arasında 31 Mayıs’a kadar ziyaret edebilirsiniz.

 

The following two tabs change content below.

Alper Koska

Yazılım Geliştirici - Yazar
Bilgisayar ve Teknoloji ile 2003 ün sonlarında ilgilenmeye başladım.Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümünden mezun olduktan sonra elektronik yazılım merakımdan dolayı Elektronik Teknolojisi bölümünü de bitirdim.Uzmanlık alanım olan C# ASP.NET, VB ASP, MYSQL,MSSQL,SQL DİLİ ve orta düzeyde PHP bilgisine sahibim.Hala teknoloji, web tasarım ve yazılım konusunda kendimi geliştirmek ile meşgulüm.

Bir Yorum Yazın

Sonraki Haber