İnstagram Yakında Birden Fazla Hesap Arasında Geçiş İzni Verebilir

  • Haberin Tarihi: 07/02/2016
  • Bu haber 5076 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
İnstagram Yakında Birden Fazla Hesap Arasında Geçiş İzni Verebilir

Birden fazla hesabı olup aynı cihaz üzerinde hesaptan çıkış yapıp yeniden girme sorununu ortadan kaldırmak adına İnstagram bir güncelleme sağlayabilir.

İnstagram iOS platformunda birden fazla hesaba sahip olan kullanıcıları rahata kavuşturmak adına bu özelliğin testlerine başladığını doğruladı. Yeni özellikte hesap anahtarları bölümüne uygulama ayarlarında hesap ekle özelliği bulunacak. Tıpkı Google üzerinde olduğu gibi ikinci hesabı seçtiğinizde hesaplar arasında hızlı bir geçiş sağlayabileceksiniz.

Bir bildirim aldığınızda aynı zamanda diğer hesaba da bakıyor olsanız bildirimi görebileceksiniz. Şu sıralar gerçekten birden fazla hesap ihtiyacı arttı gibi, buna örnek vermek gerekirse Kurumsal sayfasını yönetmek isteyen bir kullanıcı sürekli kişisel hesabından çıkmak zorunda kalabiliyor ve bu durum özellikle de bu tarz işler yapan kullanıcıların çok işine yarayacak.

Bu neden önemli:

Sayfa yöneticileri bu durumdan oldukça rahatsızdı ancak sayfa yöneticileri kadar sıradan kullanıcılar da bu özelliği istediklerini 2015 yılında dile getirmişlerdi, her insanın tek bir hesabı olmuş olsa bile insanlar bazen sevgilisinin hesabına dahi istediği zaman geçiş yapabilmek ve bildirim almak isteyebiliyor. Bu sistem tüm bunlara bir çözüm getirmiş olacak.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Sonraki Haber