Facebook Messenger’ daki yeniliği duyurdu !

  • Haberin Tarihi: 09/04/2015
  • Bu haber 1518 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Facebook Messenger’ daki yeniliği duyurdu !

Messenger, yeni web sitesi ile karşımızda !

Facebook‘ un en çok kullanılan uygulamalarından Messenger için daha önceden geliştireceğini ve farklı noktalara taşıyacağının sinyallerini vermişti.İlk olarak Facebook‘tan Messenger‘ı ayırarak farklı bir uygulama olarak kullanıcılarına sunan Facebook Messenger’a arama özelliği de koyarak, indirilme oranı ile  bir çok uygulamayı geride bıraktı.

www.messenger.com sitesi ile Messenger‘ı ayrı bir boyuta koyan Facebook, şimdilik ingilizce olarak daha sonra diğer dillerinde olacağı bilgisini verdi.Ayrıca masaüstü sürümü de olacak olan Messenger kendi başına kullanılabilir hale geliyor.

Ayrıca facebook yetkililerinin, bu özelliğin messenger’ın facebooktan bağımsız olacağı anlamına gelmediğini, ayırma gibi bir planlarının olmadığı bilgisini de verdi.

 

The following two tabs change content below.

Alper Koska

Yazılım Geliştirici - Yazar
Bilgisayar ve Teknoloji ile 2003 ün sonlarında ilgilenmeye başladım.Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümünden mezun olduktan sonra elektronik yazılım merakımdan dolayı Elektronik Teknolojisi bölümünü de bitirdim.Uzmanlık alanım olan C# ASP.NET, VB ASP, MYSQL,MSSQL,SQL DİLİ ve orta düzeyde PHP bilgisine sahibim.Hala teknoloji, web tasarım ve yazılım konusunda kendimi geliştirmek ile meşgulüm.

Bir Yorum Yazın

Sonraki Haber