Facebook Messenger Artık Hesap Gerektirmiyor

  • Haberin Tarihi: 26/06/2015
  • Bu haber 2032 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Facebook Messenger Artık Hesap Gerektirmiyor

Facebook Messenger, artık hesap gerektirmeyecek ve herkes kullanabilecek …

Sosyal medya devi Facebook yaptığı açıklama ile Messenger kullanmak için, bir Facebook hesabı sahibi olmanıza gerek olmadığını bildirdi ve Whatsapp gibi istediğiniz zaman indirip kullanabileceksiniz.

Bugün başlayan bu uygulamayı kullanmak isteyen kullanıcıların uygulamayı App Store veya Google Play Store’dan indirilip bir profil resmi ve telefon numarası girilerek aktif hale getirilebilir.

Facebook hesabı oluşturmadan Messenger’ a üye olan kullanıcılar, grup mesajlaşma özelliği, fotoğraf yükleme, sesli arama ve görüntülü görüşme gibi Facebook Messenger’ın tüm özelliklerini de kullanabilecek. Şu an için aralarında Amerika ve Kanada’nın olduğu sayılı ülkede kullanılabilen bu özelliğin ilerleyen haftalarda başta Avrupa olmak üzere pek çok ülkede de hizmete sunulacağı belirtiliyor.

The following two tabs change content below.

Alper Koska

Yazılım Geliştirici - Yazar
Bilgisayar ve Teknoloji ile 2003 ün sonlarında ilgilenmeye başladım.Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümünden mezun olduktan sonra elektronik yazılım merakımdan dolayı Elektronik Teknolojisi bölümünü de bitirdim.Uzmanlık alanım olan C# ASP.NET, VB ASP, MYSQL,MSSQL,SQL DİLİ ve orta düzeyde PHP bilgisine sahibim.Hala teknoloji, web tasarım ve yazılım konusunda kendimi geliştirmek ile meşgulüm.

Bir Yorum Yazın

Sonraki Haber