Chris Pine “Wonder Woman”da Önemli Bir Rol İle Karşımıza Çıkacak.

  • Haberin Tarihi: 29/05/2015
  • Bu haber 2257 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Chris Pine “Wonder Woman”da Önemli Bir Rol İle Karşımıza Çıkacak.

Warner Bros. ve DC‘nin yeni filmi Wonder Woman oldukça fazla dedikoduya neden oluyor. Amazon savaşçısı rolünde Gal Godot’u göreceğimiz ve ayrıca oyuncunun “Batman v Superman: Dawn of Justice” te karşımıza çıkacak olması dışında söylenebilecek fazla bir şey henüz yok. Ancak görünen o ki yapımcılar erkek başrol oyuncusu olarak kendilerine Chris Pine’ı bulmuşlar.

Variety’nin raporuna göre Pine, ilk kadın süper kahraman odaklı film olacak yapıma katılma ihtimali ile dedikodu kazanına girmiş bulunuyor. Warnes Bros. her ne kadar konu hakkında yorum yapmayı reddetse de kaynaklarımıza göre Star Trek aktörü çizgi romanlarda Wonder Woman’ın aşkı olan Steve Trevor karakterini oynayacak.

2. Dünya Savaşı sırasında Amerikan Donanması’nda istihbarat subayı olarak görev yapan Trevor, uçağı ile uzak, kervan geçmez bir ada olan “Paradise Island”a (Cennet Adası) düşüyor. Ayrıca Amazon savaşçılarının adası olarak bu adada iyileşme süreci geçiren Trevor’a, Wonder Woman olarak da bilinen Diana aşık oluyor. Adadan çıkıp kendi hayatına dönen Trevor’u Diana takip ediyor ve hem iş arkadaşı Diana Price hem de azılı bir süper kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Konu oldukça ilgi çekici olsa da işleniş ve oyunculuk bakımından nasıl olacağını görmeden bir yorum yapmak doğru olmayacaktır.

Hollywood efsanesi Clint Eastwood’un oğlu Scott Eastwood’un ismi bu rol için oldukça fazla anılsa da DC‘nin başka bir filmi olan David Ayer’ın Suicide Squad adlı filminde yer alacak. Variety‘nin kaynaklarına göre Eastwood bu rolü seçmedi çünkü kendisine oldukça zor bir seçim sunulmuştu. Steve Trevor rolü için test edilecek ve denenecek ya da kendisine Suicide Squad’daki rol sorgusuz sualsiz verilecekti. Scott Eastwood ise bu riski almayıp garanti bir rolü seçmiş, riske girmemiş görünüyor. Bu kendine güvensizlik ya da başka bir şey olarak ifade edilebilir mi bilinmez ancak sonuçta bu rolün kapıları Pine için açılmış durumda.

Chris Pine en çok Paramount’un en son Star Trek filminde Captain James T. Kirk rolü ile tanınıyor ve aksiyon alanında beklentisi yüksek olan hayranlar için iyi bir seçenek gibi görünüyor. Aldığımız duyumlara ve tahminlere göre yeni DC sinematik evreninin “New 52” olayına ağırlık vereceği bekleniyor ki bu da Steve Trevor’un bir süre daha ortalıkta olacağı anlamına geliyor. Suicide Squad’da Viola Davis tarafından canlandırılan Amanda Waller ile bir bağlantısı bulunuyor ve Amanda Waller Washington D.C.’ye geldiğinde Diana’nın bağlantısı olup ayrıca Justice League ile de bağlantısı olarak karşımıza çıkıyor. Halihazırda birden fazla film ile bağlantı nasıl kurulacak tahmin ediyoruz ancak anahtar ilişki, Wonder Woman ile olan ilişkisi olacak. Bu ise aşikar.

Wonder Woman’ı ilk olarak gelecek yıl 26 Mart 2016’da Batman v Superman: Dawn of Justicenext‘te görecek olup tek başına sürdüreceği macerasını ise 23 Haziran 2017’de göreceğiz.

Bir Yorum Yazın

Sonraki Haber