CES 2016 Katil Bilgisayarlar

  • Albümün Tarihi: 13/01/2016
  • Bu Albüm 4489 defa okundu.
  • Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Parlak ışıklar büyük bir şehir…

Tabii bu sözler Las Vegas için herhangi bir geceyi tarif edebilir, ama CES 2016 da bu durum daha farklı.

CES 2016, inanılmaz case mod’lar ve çok iddialı özel yapım bilgisayarlarla en parlak gösterileri bile gölgede bıraktı. İşte bizim bulduğumuz hayranlık uyandıran bazı bilgisayarlar. İçlerinde tanka benzeyenlerden tutun da Lego’dan yapılma olanlara kadar var. Cidden.

MSI’s Beastly Guardian

msi1

msi2

Kasanın arka kısmında MSI Gaming Dragon logosunun sterilize versiyonu bulunuyor.


Venator

star wars1

İşte bu gördüğünüz Star Wars Venator class Star Destroyer’ın yaratıcısı modding dehası Sander van der Velden, namı diğer “Asphiax.” Belki onun adına birkaç yıl önce tasarladığı can alıcı AT-AT Walker Star Wars PC mod’danaşinasınızdır.

star wars2

Karanlık tarafın gücünü hafife alma.


BS Mods Caselabs Mod

bs mods1

BS Mods, bu Caselabs S8S kasasını Zotac için renkli ışıklar, SSD’ler ve en önemlisi de, üzerinde Zotac yazan kasanın ön bölmelerine şeffaf, plazmamsı bir versiyonunu yaratmak için Mayhems Solution’ın Aurora sıvısıyla doldurulan 1 inçhlik hazneler yerleştirerek modifiye etti.

bs mods2


EVGA Gaming Case

evga3

EVGA, ilk kez tam boyutlu kendi üretimi olan gaming kasasını duyurarak gösterinin şaşırtan isimlerinden oldu. Kendisi için zaten çok büyük bir başarı olsa bile…

evga

…bu sıvı soğutma düzeneğinizi, cidden, bir anda genişletip, daraltabilen EVGA’nın yeni çıkarttığı quick-disconnect sıvı soğutma çözümüyle donatılmış özel yapı, bir değil, iki değil, üç değil, tamı tamına dört GeForce GTX 980 Ti Hybrid grafik kartıyla ön plana çıkıyor.


Thermaltake Core X9

Bu gördüğümüz olağanüstü tasarımlar için çok mutluyuz ancak benimde tasarımlar arasında favorim olan  Thermaltake Core X9’u, daha kusursuz şekilde, insansız tanka dönüştürmeyi başaran Jesse Palacio oldu.

thermaltake

thermaltake2

Thermaltake bir çok kasa modelinde diğerlerine oranla daha farklı ve başarılı tasarımlarla ortaya çıkıyordu, ve yine bu başarısını fazlasıyla gösterdi.

Lanet olsun adamım bu makine bir harika dedirten tasarım eminim hepinizin gözünü alacak.

Bir Yorum Yazın