Başlık: Kurtuluş Günü 2 izle- Hdfilmkablosu.com

  • Haberin Tarihi: 04/06/2016
  • Bu haber 1386 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Başlık: Kurtuluş Günü 2 izle- Hdfilmkablosu.com

Kurtuluş Günü 2 izle

Bir tane genç yaşta ekmek parası için gazetecili işine alınan bu genç ilk bir kaç gün biraz zorluk çekiyor olsa da artık bu bir kaç gün geçmesinin ardından ortaya çıkan o kızda çok ama çok değişik bir başarı o genç kızın daha çok bakımlı bir kişilik içine girmesine sebep olur ve o kadın artık çok ama çok güzel ve bakımlı birisi olduğu için bazı arkadaşları o kıza yazmayı bile denedi. Ama o kız namuslu bir kız olduğu için onlara pas dahi vermediği gibi o kişiler ile bir daha da arkadaşlık kurmadı. Bu kız bir gün bir haber alır ve artık o haberi alması ile birlikte tüm dünya üzerine yıkılmış olur. Bu kadının almış olduğu haber ise kız kardeşinin hayatını kaybetmiş olmasıdır. Bu kadın bu haberi alacağına kendi canının gitmesini istese de artık olmuş la ölmüşe hiç bir şey olamayacağını kendisi de bilmektedir.

hd film izle
Bu kız hastaneye gidene kadar kız kardeşinin normal bir sıkıntıdan dolayı öldüğünü düşünür ama hastaneye giden bu kız hastanede aldığı başka bir haber olan kız kardeşinin başka tarafından öldürüldüğü ortaya çıkar. Bu kadın artık daha fena olur ve bir baygınlık geçirmesi sonucunda hastaneye yatırılan bu genç kadın bir arkadaşını arar ve artık o arkadaşının babası böyle işleri kolaylıkla açığa kavuşturduğu için o adamdan çok ama çok yardım istemektedir. Bu yardım isteyen kişi bir kadınsa o adam artık işini daha hızlı bir şekilde sürdüreceğini açık açık söyler. Bakalım o kadın kız arkadaşının babasından yardım istedi ama o adam yardıma kaç gün içinde başlayacak. Eğer erken başlar ise de kaç gün içinde şüpheliyi bulacak.

Bunların hepsini cevaplandırmak amacı ile filmi sitemizde paylaştık ve bu filmi izlediğiniz zaman da demek istediğimi kat ve kat fazlasıyla anlamış olacaksınız. Kurtuluş Günü 2 : Yeni Tehdit izle filmin şimdi ise dış kollarındaki isimlerinin gerçek yüzlerini sizler ile paylaşacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğunda Roland Emmerich gibi bir Amerikan isim yer almaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise William Fichtner , Liam Hemsworth , Charlotte Gainsbourg , Jeff Goldblum ve Bill Pullman gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır. Çünkü az önce de dediğim gibi filmi izlediğiniz zaman demek istediğimi kat ve kat fazlasıyla anlamış olacaksınız. Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.

Bir Yorum Yazın