Asus Yeni Anakartlarını Tanıttı

  • Haberin Tarihi: 11/01/2017
  • Bu haber 2102 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Asus Yeni Anakartlarını Tanıttı

Dünyanın en popüler ve başarılı anakart üreticilerinden olan Asus yeni 2017 model anakartlarını tanıttı

ROG MAXIMUS IX SERİSİ

MAKSIMUM GAMING PERFORMANSI

Maximus IX serisinin ödüllü hız aşırtma (OC) tasarımı ve UEFI BIOS’u, 1 tıkla hız aşırtma ile 5 yönlü optimizasyon, çift M.2’nin ve ön panel USB 3.1’in hızı ile lider oyun deneyimi için oyun performansını bir sonraki seviyeye çıkarıyor.

MAKSIMUM GAMING SES GÜCÜ

ROG’nin dahili sesi, SupremeFX S1220 kodek, ESS® Sabre Hi-Fi ES90232P DAC, Texas Instruments® RC4850 op-amfi ve hat giriş bağlantısında mükemmel kayıt için sıradışı 113dB sinyal gürültü oranıyla yeni bir seviyeye taşınıyor.

ROG STRIX Z270 GAMING SERİSİ

KIŞKIRTICI OLMASI İÇİN TASARLANDI

Yeni cesur tasarımıyla ROG Strix Z270E Gaming, ROG Strix serisi anakartlara vahşi bir ruh ve asi bir enerji getiriyor. Aura Sync RGB aydınlatma teknolojisi, Aura Sync barındıran donanım ve aksesuarlarla eşleşirken, kişisel tarzınızı da yansıtıyor — Rakiplerinizi Geride Bırakacak bir oyun bilgisayarı oluşturuyor.

SES GETİRMEK İÇİN DOĞDU

ROG Strix Z270E Gaming’in SupremeFX S1220A kodekinin, en iyi kayıt kalitesi için sıradışı bir 113dB hat giriş sinyal gürültü oranı bulunuyor, buna ek olarak Sonic Studio III’ün tamamen yeni yönlendirme özelliği, yayın sırasında kimin neyi duyduğu üzerinde tam bir kontrol sahibi olmanızı sağlıyor.

TUF Z270 SERİSİ

SIRADIŞI PERFORMANS IÇIN ÜRETİLDİ

TUF Z270 Mark  ile hız aşırtmayı, 7. nesil Intel® işlemcilerle tamamen dolu DDR4’lerin fabrika çıkış hızlarını daha yüksek seviyelere çıkararak, sıradışı yerlere getireceksiniz. 5 yıllık garanti ile desteklenen TUF serisi, Askeri Sınıf mühendislik üzerine inşa edilmiş garantili kararlılık sunar.

AKILLI SİSTEM SOĞUTMASI

TUF Z270 Mark’in Thermal Radar 2+ özelliğiyle, yük altında bile sisteminizi serin tutun. Dahili sıcaklıkları takip edin ve sistemin soğutma profilini elle veya tek tıkla otomatik olarak optimize etmek için gerçek zamanlı ayarlamalar yapın.

ASUS PRIME SERİSİ

GÜÇLÜ PERFORMANS

Kişiselleştirilmiş sisteminize göre oluşturulmuş hız aşırtma profillerini, otomatik olarak ayarlamak için 5-Yönlü Optimizasyonu kullanan Prime Z270-A, maksimum hız aşırtma performansı için tek tıkla hız aşırtma ve dinamik sistem soğutması sağlar. Kutup Beyazı görünüşüyle tanınan Prime serisi anakartlar, güzelliği ve gücü tamamen öncü bir oyun deneyiminde birleştiriyor.

KARARLI VE GÜÇLÜ

Güçlendirilmiş SafeSlot Core PCIe® ve ani akımlara koruma sağlayan dahili sigortalar, Prime Z270-A’nın 5X Protection III korumalarıdır.

Anahtar Kelime: , ,

Bir Yorum Yazın

Sonraki Haber