Amazon Yeni Bir Müzik Gruplandırma Servisleriyle Birlikte Spotify`ı Almak İstiyor

  • Haberin Tarihi: 11/02/2016
  • Bu haber 3466 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Amazon Yeni Bir Müzik Gruplandırma Servisleriyle Birlikte Spotify`ı  Almak İstiyor

Amazon, Prime Müzik ve Prime Video hizmetleriyle, artık medya gruplandırmalarına yabancı değil. Eğer yeni rapor herhangi bir şey belirtiyorsa, bu bazı şeyleri dikkate almak hakkındadır.

New York Postası’nın son raporuna göre, şirket Apple Müzik ve Spofity gibi iyi bir gruplandırma servisi üzerinde çalışmaya başladı. Gruplandırma hizmeti, Amazon Prime üyeleri için Amazon’un şu anda sunmakta olduğu Prime Müzik’ten – biraz sınırlı olmasına rağmen çok daha sağlam bir müzik seçim özelliği olacak.

Posta notlarına ek olarak, Amazon’un gruplandırma servisi Apple Müzik’in şuanda yaptığı gibi ücretli abonelik gerektirecek. ( Spofity ile kıyaslarsak, ücretsiz ve desteklenen hizmet dizileri sunuyor.) Rapora göre yeni müzik hizmeti Prime’dan ayrı olacak ve aylık 10 dolar civarı bir ödeme gerektirecek , yine de Amazon Echo müşterileri ek bir indirim alabilirler.

Müzik sektöründe artan rekabet servisleri de harekete geçirip kampanya yaptıracak gibi görünüyor. Ortada en az 5 adet büyük firma var ve hepsinin hedefi zirveye çıkmak yada zirveyi korumak yönünde. Müzik yapanlar ise bu kampanyalar karşısında bir süre daha çaresiz kalacak gibi, çünkü telifler için alınan ücretlerin ne kadar düşük olduğunu hepimiz duymuştuk.

Anahtar Kelime: ,

Bir Yorum Yazın

Sonraki Haber