Aksiyonu Sony 4K ile kaydedin !

  • Haberin Tarihi: 03/04/2015
  • Bu haber 1352 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Aksiyonu Sony 4K ile kaydedin !

Sony 4K, maceraseverler ve hareketli çekim yapmak isteyenlere özel bir tasarım ile heyecanınıza ortak oluyor.Neredeyse sınır tanımayan özellikleri ve tasarımı göz kamaştırıyor.

Teknoloji devi Sony, özellikle hareketli ve aksiyonlu çekimleri sevenler için geliştirilmiş olan bir ürün ile karşımıza çıkıyor. Sony X1000V Wi-Fi® ve GPS Özellikli 4K Action Cam harekete dayalı çekimler için geliyor. Macera severleri yakından ilgilendiren ürün kullanıcılarının bekledikleri tüm özellikleri bir araya getiren bir ürün. 4K görüntü kalitesi ile profesyonel  sınıf XAVC S codec, yüksek hızlı ve özel bölüm video oluşturucu gibi kullanışlı özelliklerle çekimlerinizi özel ve büyüleyici hale dönüştürüyor.

Teknik özelliklerine değinecek olursak BION X™ işlemci , karanlıkta sadece gelen gece ışığı kullanarak yüksek kalitede ve düşük parazitli çekim yapmayı sağlayan Exmor R® CMOS sensör , panoramik  170° izleme açısı, geniş manzaraların ve dinamik gökyüzü görüntülerini hafıza da kalıcı hale getiren 170° ultra geniş ZEISS Tessar® lens ‘ten oluşmaktadır.

Su altı çekimleri için özel kılıf ve gövde tasarımı, sis ve yağışlı havalarda dayanıklı ve zorlu çekimlere göre tasarlanmış Sony 4K  bir çok aksesuar ve özellikleri ile sizlerle.

The following two tabs change content below.

Alper Koska

Yazılım Geliştirici - Yazar
Bilgisayar ve Teknoloji ile 2003 ün sonlarında ilgilenmeye başladım.Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümünden mezun olduktan sonra elektronik yazılım merakımdan dolayı Elektronik Teknolojisi bölümünü de bitirdim.Uzmanlık alanım olan C# ASP.NET, VB ASP, MYSQL,MSSQL,SQL DİLİ ve orta düzeyde PHP bilgisine sahibim.Hala teknoloji, web tasarım ve yazılım konusunda kendimi geliştirmek ile meşgulüm.

Bir Yorum Yazın

Sonraki Haber