Aksiyon Severlere Müjde! ‘Marvel’s Agent Carter’ İkinci Sezon Onayını Aldı!

  • Haberin Tarihi: 12/05/2015
  • Bu haber 1364 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Aksiyon Severlere Müjde! ‘Marvel’s Agent Carter’ İkinci Sezon Onayını Aldı!

2. Dünya Savaşı sonrası döneminde geçen ve ajan Peggy Carter’ın bulunduğu sıradışı dizi 2. sezonu ile karşımızda olacak.

ABC’nin “Marvel‘s Agent Carter” dizisi ikinci sezon onayını aldı.

S.H.I.E.L.D.’ın bir kurucusu ve Marvel evreninden Captain America’nın kız arkadaşı olan ajan Peggy Carter’ın başrolde olduğu dizi, hem eğlenceli hem öğretici bir periyotta geçip, aksiyon filmlerinde kadın kahraman sevenler için tam bir biçilmiş kaftan.

Dizinin reytingi çok yüksek olmadığı için, tüm sezon yayın yapacak bir dizi değil de, “Marvel‘s Agents of S.H.I.E.L.D.” dizisinin ilkbahar ve sonbahar arasındaki tatilinde yayın yapacak ve dizinin yokluğunu dolduracak mini bir dizi olarak devam etmesi bekleniyor.

Bu da, yapımcıların hikayeyi koca bir sezona yaymak yerine, her bölümde daha heyecanlı ve daha çok Peggy Carter’lı bölümlerle karşımıza çıkacağının bir işareti gibi görünüyor.

Her ne kadar mini dizileri sevsem de, sezon finalini birkaç bariz sebepten dolayı hayal kırıklığı olarak gördüğümü söylemeden de geçemeyeceğim. Howard Stark’ın Dünya üzerinde ona güvenen tek kişi olması ancak Stark’ın kahyasının onu vurmasının Carter’ın tek bir sözüne bakmasından tutun da kendine güveni en yüksek kadın olan Carter’ın “haddini bilmesi” gibi konular bu düşüncemin başlıca sebepleridir.

Ne olursa olsun, şu ana dek genel olarak eğlenceli bir diziydi. Oyuncu kadrosu oldukça kaliteli ve yapılan işler de bir o kadar güzel ki bu da izleyicilerin yavaş ilerleyen hikaye konusunda şikayetçi olmalarını engelliyor. İkinci sezon ise çok daha iyi olacaktır!

Bu arada kahramanımız Hayley Atwell’i (makyaj ile yaşlandırılmış değil de genç Peggy Carter’ı) “Avengers: Age of Ultron” da izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Sonraki Haber