Adobe’un Premiere Clip’i Android’e Video Editlemeyi Sağlıyor.

  • Haberin Tarihi: 01/12/2015
  • Bu haber 3833 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Adobe’un Premiere Clip’i Android’e Video Editlemeyi Sağlıyor.

Tatil boyunca yaptığınız şirin ev filmlerini editleyebilmeniz için Adobe’un mobil video düzenleyicisi tam zamanında geldi.

Tatiller genellikle aileler için video çekme zamanıdır. Android’deki birkaç sağlam video editleyicinin yanına Adobe‘da Premiere Clip editorüyle katıldı. Google+ açıklamasına göre Premiere Clip’le arkaya müzik koyabilecek, slow- motion efektleri ekleyebilecek, parlaklığı ayarlayabilecek ve Android cihazınızdakilerle video editlemenin diğer özelliklerini de kullanabileceksiniz.

Buna ek olarak, uygulama otomatik olarak fotoğraf ve kayıtlarınızı birleştireceği bir video hazırlamayı önerecek. Aynı zamanda fotoğraflarınızla dosyalarınızda bulunan bedava şarkılarınızla ve müziklerinizle eşleştirmeye çalışacak. Ek olarak daha fazla düzeltmeler yapmak isterseniz Premiere Pro CC’ye de videolarınızı atabilirsiniz. Uygulama bedava olsa da, cihazlarınız arasında senkronizasyon yapmak istiyorsanız Creative Cloud hesabı açmalısınız. Premiere Clip’i Play Store’dan indirebilirsiniz.

Neden önemli: Premiere Clip, geçen yıl, iOS’da çıkışını yapmıştı. Android’e geç katılma çok da rastlanmadık bir olay değil ama en azından Premiere Clip’e bakınca, uygulama floating action düğmesi ve paylaşım özelliklerinin entegrasyonu gibi Android’e özel tasarım özelliklerini sıkça kullandığı anlaşılıyor. Bu şimdilik yalnızca telefonlara özel, yani Android tabletlerde Premiere Clip uygulamasını kullanmak istiyorsanız beklemeniz gerekecek.

Bir Yorum Yazın

Sonraki Haber